Diş beyazlatma işlemleri sayesinde dişlerinizin üzerinde yerleşmiş olan kötü görünümlü lekeleri yüksek oranda açtırtabilir ve beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Beyaz dişler ile beraber kendi görüntünüze olan güveninizde de artış yaşanacaktır. Diş beyazlatma karşıyaka işlemleri için kliniğimizde en güvenilir yöntemlerle çalışılmaktadır. Kliniğimizdeki uygun diş beyazlatma fiyatları sayesinde dişlerinizdeki olumsuz görüntüden kurtulabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Fiyatı Nedir?

Diş beyazlatma için diş minelerindeki yerleşmiş olan inorganik ve organik maddelerin çözülmesi gerekmektedir. Diş beyazlatmanın bilinen yaygın bir ismi de “Bleaching”’dir.
Dişlerin sararmasında çay, kahve ve sigara gibi maddelerin etkisi oldukça fazladır. Bu ve benzeri maddelerin aşırı kullanımı nedeniyle dişlerin renginde bozulmalar ve yüzeylerinde lekelenmeler oluşmaktadır.
Diş beyazlatmak için kliniğimizde etkili 2 yöntem uygulanmaktadır:
Dişlerin beyazlatılmasına yardımcı olacak ilacın ağızda uygulama yapılacak olan alana hekim tarafından yerleştirilmesi ve üzerine lazer ışığı tutularak beyazlatıcı işlevinin aktifleştirilmesi
Diş hekimi hastanın evde kendi başına uygulayabileceği bir işlem için içinde beyazlatıcı jelin olduğu bir kalıp hazırlar. Hasta bunu evde yeterli süre boyunca kullanır. Yine de diş hekiminin daha fazla kontrolünün olması nedeniyle birinci yöntem sıkça tercih edilmektedir.
Diş beyazlatma fiyatları İzmir ile ilgili olarak yapılacak işlemlerin özellikleri göz önüne alınmaktadır. Diş beyazlatma işlemlerini kliniğimizde yaptırmayı tercih ettiğinizde genellikle tek bir seans yeterli olacaktır.

Diş Beyazlatma Fiyatları Pahalı mı?

Diş beyazlatma işlemleri kişilerin estetik görünümlerine yüksek derecede olumlu katkı yapmaktadır. Kişinin kendine güvenini arttırıp, sosyal hayatta daha mutlu olmalarına yardımcı olan beyaz dişlere sahip olmak pahalı mıdır?
Diş beyazlatma fiyatları 2018 ortalama dikkate alındığında uygun olarak değerlendirilmektedir. Diş beyazlatma işlemlerinin güzel bir gülüşe, pozitif enerjiye ve daha iyi bir sosyal yaşama olan etkisi göz önüne alındığında birçok kişi bu tedavinin yapılacak masrafa değeceğini düşünmektedir.

diş beyazlatma izmir

“Diş beyazlatma pahalı mı?” ile ilgili olarak ayrıca diş beyazlatma işlemlerinde kliniğin bulunduğu şehrin de fiyatlarda etkili olduğunu belirtmek mümkündür. Her şehirdeki ortalama tedavi fiyatları dikkate alınmaktadır. İzmir’de bulunan kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından steril bir ortamda işlemler gerçekleştirilmektedir.
Her hasta diş beyazlatma işlemi için uygun olmayabilmektedir. Kliniğimizde öncelikle beyazlatma için bizden randevu alan hastaların genel durumları kontrol edilmektedir. Klinikte yapılan işlemde dudak ve damakların zarar görmemesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır.
Klinik ve evde yapılacak beyazlatma işlemlerinde fiyatlar değişkenlik gösterir.

Klinik ve Evde Beyazlatma İşlemleri Fiyatları

Etkili ve hızlı çözüm isteyen hastalarımızın lazer uygulamalarını tercih etmeleri uygun olacaktır. Klinik tipi diş beyazlatma tedavisi hekimin direkt kontrolünde olarak gerçekleştirilmektedir.
Klinik beyazlatma işlemlerini tercih edenler evdeki beyazlatma işlemlerine göre daha yüksek bir fiyat ile karşılaşırlar. Bununla beraber işlemleri kliniğin güvenilir ve temiz ortamında, uzman doktor eşliğinde yapılacaktır. Ayrıca klinik diş beyazlatma işleminin süresi genellikle maksimum 45 dakika olmaktadır.
İzmir diş beyazlatma fiyatları klinik beyazlatma tekniğinde diğer yönteme göre daha yüksektir.
Dişlerinizi isterseniz evde lazere göre daha uzun sürede tamamlanabilecek bir tedavi aracılığıyla beyazlatabilirsiniz. Bunun için ağzınıza uygun ölçülerde bir kalıp hazırlanıp, içerisine özel beyazlatan ilaç koyulur. Genellikle gün içerisinde belli bir süre (6-7 saat gibi ) ağızda bekletilmesi gereken bu kalıbın içine yerleştirilen ilacın miktarı da fiyatları değiştirmektedir.
Evde beyazlatma işlemlerimizde diş beyazlatma fiyatı daha ekonomiktir. Sabırlıysanız ve lazer tedavidense bu yöntemi tercih ediyorsanız kliniğimizden randevu alabilirsiniz.
“Diş beyazlatma ne kadar? “ konusunda verilmesi gereken başka bir detay da dolgular ve malzeme ücreti ile ilgilidir. Tek bir çene veya tek bir diş olarak fiyat öğrenmeniz mümkündür. Dolgular ayrı fiyatlandırılabilmektedir.
Kliniğimizi arayıp diş beyazlatma tedavisi için randevu talebinde bulunabilir ve diş beyazlatma fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Leave a Comment